Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.03.2015

Генпрокуратура склала повідомлення про підозру судді, який виніс завідомо неправосудну постанову учаснику Автомайдану

    

Генеральною прокуратурою України складено повідомлення про підозру судді Києво-Святошинського районного суду Київської області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудної постанови, вчинене в інших особистих інтересах, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років) КК України.

Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області всупереч вимогам чинного законодавства, розглядаючи адміністративну справу стосовно учасника «Автомайдану», виніс завідомо неправосудну постанову про визнання його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122-2 КУпАП.

В результаті злочинних дій, пов’язаних з винесенням завідомо неправосудної постанови, суддею Києво-Святошинського районного суду Київської області завдано істотну шкоду у вигляді порушення законних прав, свобод і інтересів громадянина, якого протягом 6 місяців незаконно позбавлено права керувати транспортними засобами. Слідство триває.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 437