Сайти

регіональних

прокуратур

 
18.02.2015

Генеральна прокуратура повідомила про підозру О. Єфремову за розпалювання національної ворожнечі

     

17 лютого Генеральною прокуратурою України повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 161 КК України – умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, що спричинили тяжкі наслідки у вигляді масової загибелі людей, колишньому народному депутату України та голові фракції Партії Регіонів О. Єфремову.

Печерським районним судом 18 лютого 2015 року буде розглянуто клопотання слідчого Генеральної прокуратури України про застосування до О. Єфремова безальтернативного запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Нагадаємо, у ході досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом організації та проведення 16 січня 2014 року голосування у Верховній Раді України за так звані «диктаторські закони», Генеральною прокуратурою України 14 лютого 2015 року О. Єфремову повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України, тобто у зловживанні службовим становищем за обтяжуючих обставин та службовому підробленні.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 1942