Сайти

регіональних

прокуратур

 
27.01.2015

Оголошено про підозру колишньому прокурору Сумщини, який незаконно притягував до кримінальної відповідальності учасників «Євромайдану»

    

Прокуратурою Сумської області 27 січня 2015 року повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню мітингів), ч. 2 ст. 372 (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднане з фальсифікацією) Кримінального кодексу України, колишньому прокурору Сумщини.

Під час розслідування встановлено, що колишній високопосадовець, бажаючи перешкодити організації та проведенню у м. Суми акції протесту «Євромайдан», 27 та 28 січня 2014 року підписав п’ять повідомлень про підозру депутатам Сумської міської ради, які брали участь у зазначеному заході.

Підозрюваний від отримання письмового повідомлення про підозру відмовився, однак згідно з Кримінальним процесуальним кодексом України підозра вважається врученою, оскільки вказані процесуальної дії засвідчені підписами понятих.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 372 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.


За матеріалами прес-служби прокуратури Сумської області
кількість переглядів: 451