Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.01.2015

Генеральний прокурор провів зустріч з родинами Небесної Сотні

       

У п’ятницю, 23 січня, відбулася чергова зустріч Генерального прокурора України Віталія Яреми з родинами загиблих учасників мирних акцій протесту на Майдані.
У ході зустрічі представники слідчого управління надали інформацію щодо ходу розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом масових вбивств активістів, що були вчинені у центральній частині міста Києва упродовж січня-лютого 2014 року.
Членів сімей загиблих поінформували, що для підвищення ефективності роботи слідства у Генеральній прокуратурі України було створено Управління спеціальних розслідувань, а 900 кримінальних проваджень, за фактами вбивств, вогнепальних поранень та нанесення тяжких тілесних ушкоджень, – об’єднано у загальне кримінальне провадження.
Родичі потерпілих мали можливість звернутися з проблемними питаннями та висловити свої скарги. На усі запитання було надано предметні відповіді.
«Генеральна прокуратура робить усе можливе для того, щоб винних було притягнено до відповідальності», - запевнив Віталій Ярема.
За результатами зустрічі Генеральний прокурор дав низку доручень, зокрема щодо залучення до матеріалів кримінального провадження нових відеоматеріалів, які готові надати родичі загиблих.

Управління зв`язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 106