Сайти

регіональних

прокуратур

 
17.01.2015

Генеральний прокурор Віталій Ярема зустрівся з активістами Автомайдану

    

 17 січня в приміщенні Генеральної прокуратури України відбулася зустріч Генерального прокурора Віталія Яреми з активістами Громадської організації «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан». У зустрічі також взяли участь керівники структурних підрозділів Генеральної прокуратури України.

Під час зустрічі були обговорені актуальні питання, зокрема хід розслідування кримінальних проваджень щодо голосування за «диктаторські закони» 16 січня 2014 року.

Особлива увага під час зустрічі була приділена проблемам, які виникають у діяльності волонтерських організацій, особливо при проїзді через блокпости як в зоні АТО, так і на території інших областей. Так, за словами представників громадської організації, розповсюдженими є факти вимагання грошей за проїзд, теплих речей тощо. Після обговорення цього питання Генеральний прокурор дав необхідні доручення щодо негайного прокурорського реагування на подібні випадки і визначив відповідальну особу.

За результатами обговорення питань керівники структурних підрозділів отримали відповідні доручення з терміном виконання від 5 до 10 днів.

Розмова пройшла у конструктивному руслі. За результатами зустрічі учасники домовились про подальшу співпрацю та більш тісну взаємодію між представниками громадської організації та прокуратурою з актуальних проблем.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 2942