Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.01.2015

Прокуратурою Сумської області оголошено про підозру двом працівникам прокуратури, які незаконно притягували до кримінальної відповідальності учасників «Євромайдану»

    

Прокуратурою Сумської області 16 січня 2015 року двом працівникам прокуратури оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 372 КК України (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднане з обвинуваченням у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину, а також поєднане з іншою фальсифікацією).

Під час розслідування встановлено, що вказані службові особи, не маючи законних підстав, 27 січня 2014 року притягнули до кримінальної відповідальності п’ятьох учасників мирних зібрань під час Євромайдану, що відбувались у м. Суми 25 – 27 січня 2014 року, чим грубо порушили конституційні права громадян.

Наразі досудове розслідування триває, перевіряється причетність інших працівників прокуратури та правоохоронних органів до неправомірних дій стосовно учасників мирних акцій протесту.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 372 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.


За матеріалами прес-служби прокуратури Сумської області

кількість переглядів: 1684