Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.12.2014

Генпрокуратура повідомила про підозру двом суддям за постановлення завідомо неправосудних постанов при розгляді справ стосовно учасників Автомайдану

    

Генеральною прокуратурою України повідомлено про підозру двом суддям Печерського районного суду м. Києва за фактами постановлення суддями завідомо неправосудних постанов у справах про притягнення до адміністративної відповідальності учасників «Автомайдану», за ч. 1 ст. 375 КК України.

Досудовим розслідуванням установлено, що при ознайомленні з матеріалами судових справ судді Печерського районного суду м. Києва, усвідомлюючи відсутність факту адміністративного правопорушення, розглядаючи судові справи в порядку КУпАП (Кодекс України про адміністративні правопорушення), діючи умисно з метою постановлення завідомо неправосудного судового рішення за надуманих підстав, прийняли рішення у справах про адміністративне правопорушення щодо притягнення до адміністративної відповідальності учасників «Автомайдану».

На даний час готуються клопотання до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про їх відсторонення від посади. Наразі досудове розслідування триває.

За вказане кримінальне правопорушення Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

Хід слідства взято на контроль Генеральною прокуратурою України.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 1602