Сайти

регіональних

прокуратур

 
18.12.2014

Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури очолив Сергій Горбатюк – прокурор з 20-ти річним стажем слідчої діяльності

    

Генеральний прокурор України Віталій Ярема своїм наказом призначив Сергія Горбатюка заступником начальника Головного слідчого управління – начальником управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України.

Управління спеціальних розслідувань створено як єдиний центр з розслідування усіх злочинів, вчинених у період протестних акцій в Україні. Серед його основних завдань – вивчення обставин узурпації влади та всього комплексу злочинних дій, скоєних в період правління В. Януковича. Першочергове завдання діяльності управління - розслідування масових вбивств учасників мирних акцій протесту 18 – 20 лютого 2014 року.

Керівник управління Сергій Горбатюк 20 років працює в органах прокуратури, практично вся його робота пов’язана із слідчою діяльністю. З 2004 по 2014 рік він займає посади слідчого та старшого слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України.

За час перебування на посаді слідчого Генпрокуратури Сергій Горбатюк розслідував велику кількість актуальних резонансних кримінальних проваджень, в тому числі справу стосовно Павла Лазаренка та інших осіб.

У квітні 2014 року призначений на посаду начальника другого слідчого відділу. Слідчими очолюваного ним відділу закінчено розслідуванням чотирьох кримінальних проваджень щодо працівників правоохоронних органів, які вчиняли протиправні дії відносно Михайла Гаврилюка, щодо правоохоронців одеської міліції, які не забезпечили у травні 2014 року охорону приміщення міськвідділу внутрішніх справ та незаконно звільнили 63 особи, затримані за участь в масових заворушеннях 2 травня 2014 року

За словами Генерального прокурора України Віталія Яреми, зазначене управління складатиметься з кращих працівників прокуратури, котрі мають досвід у розслідуванні багатоепізодних та складних проваджень.

«Суспільство вимагає скоординованої, швидкої та якісної роботи правоохоронних органів у питаннях розслідування подій, які сталися на Майдані, тому встановлення і притягнення до відповідальності винних в злочинах, пов’язаних з масовими вбивствами людей та зловживанням владою колишніми високопосадовцями – головний пріоритет і основне завдання як Генеральної прокуратури загалом, так і новоствореного управління зокрема», - зазначив Генеральний прокурор України.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 2554