Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.12.2014

Генеральний прокурор зустрівся з адвокатами родин «Небесної сотні»

    

У четвер, 11 грудня, відбулася чергова зустріч Генерального прокурора України з адвокатами родин «Небесної сотні» за результатами участі Віталія Яреми у спільному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції. У ході засідання Генеральний прокурор доповідав про заходи, що вживаються Генеральною прокуратурою для встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, винних у вчиненні злочинів проти мирних громадян у період з 30 листопада 2013 року по 20 лютого 2014, та інших злочинів, пов’язаних з викраденням, катуванням та побиттям громадян – учасників мирних акцій протесту на Майдані.

Під час зустрічі з Генеральним прокурором адвокати родичів загиблих мали змогу отримати вичерпні відповіді на проблемні питання та висловити свої зауваження та пропозиції щодо ходу розслідування.

Віталій Ярема запевнив, що він вживає усіх необхідних заходів для швидкого розслідування злочинів проти Майдану. «Всі кримінальні провадження, пов’язані з загибеллю на Майдані, будуть завершені, а винних буде притягнено до відповідальності», - наголосив він.

За словами очільника прокуратури, він, зважаючи на пріоритетність розслідування злочинів, пов’язаних з масовими вбивствами людей, готовий до усіх необхідних форм співпраці з родичами загиблих, потерпілими та їхніми адвокатами. Генпрокурор ще раз наголосив на готовності до діалогу та запропонував і надалі врегульовувати усі проблемні питання у тісній конструктивній співпраці.

Управління зв`язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 2381