Сайти

регіональних

прокуратур

 
26.11.2014

Генеральний прокурор зустрівся з пораненими на Майдані учасниками акцій протесту

    

У середу, 26 листопада, Генеральний прокурор України Віталій Ярема зустрівся з учасниками мирних акцій протесту на Майдані, які зазнали тілесних ушкоджень.

Під час зустрічі обговорювалися проблемні питання, які хвилюють постраждалих. Зокрема, мова йшла про розслідування кримінальних проваджень, відкритих за фактами розгону мирних демонстрантів, заподіяння їм тілесних ушкоджень, а також вбивств протестуючих. Віталій Ярема поінформував, що більшості учасників акцій протесту, які отримали поранення, надано статус потерпілих, слідчі збирають докази та свідчення. За його словами, проводяться численні експертизи та інші необхідні слідчі дії. Генпрокурор запевнив, що кримінальні провадження будуть направлені до суду, як тільки закінчиться слідство.

Обговорювалося також питання соціального захисту потерпілих. Зокрема, вони скаржилися на невиконання Закону «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей».

Постраждалі висловили бажання налагодити конструктивний діалог з владою та домовилися з Генеральним прокурором про подальшу тісну співпрацю.Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1851