Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.11.2014

Ліквідований один із каналів фінансування терористичної організації «ДНР»

    

Управлінням нагляду за додержанням законів об'єднаними силами АТО військової прокуратури Південного регіону України за матеріалами ГУБКОЗ СБУ розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом фінансування в особливо великих розмірах терористичних організацій "Донецька народна республіка" (ч. 3 ст. 258-5 КК України).

Встановлено, що протягом 2014 року групою осіб налагоджено діяльність незаконних каналів збуту контрафактних підакцизних товарів з ДП «Тютюнова фабрика «Хамадей», що розташована у місті Донецьку. До складу цієї міжрегіональної злочинної групи входили громадяни України з декількох областей та окремі працівники органів внутрішніх справ, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції.

Зокрема 22 листопада цього року на території Полтавської і Вінницької областей затримано 2 вантажних автомобіля, під час огляду яких виявлено та вилучено контрафактні тютюнові вироби відомих міжнародних брендів на суму понад 16,5 млн грн.

За оперативними даними частина коштів від вартості реалізованої контрафактної продукції надходила в розпорядження та для фінансування терористичної організації "ДНР".

Паралельно із вказаним кримінальним провадженням 23.11.2014 ГУ Міндоходів у Кіровоградській області до ЄРДР внесено відомості про вчинене кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Наразі кримінальне провадження за підслідністю передано до слідчих органів Служби безпеки України, в обох кримінальних провадженнях провадиться ряд невідкладних слідчих дій.


Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1655