Сайти

регіональних

прокуратур

 
21.11.2014

Генеральний прокурор України взяв участь у церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні та зустрівся з родинами загиблих

     

У п’ятницю, 21 листопада, Генеральний прокурор України Віталій Ярема взяв участь у церемонії покладання квітів до Хреста на місці загибелі Героїв Небесної сотні. Пам'ять Героїв також вшанували заступники Генерального прокурора.

За словами Генпрокурора, він розуміє і поділяє запит суспільства на якнайшвидше розслідування та покарання винних у скоєнні масових вбивств людей на Майдані. «Попри те, що більшість доказів було знищено, слідчими проведена дуже велика і кропітка робота. Запевняю, що усі причетні до масових вбивств на Майдані будуть притягнені до відповідальності», - підкреслив Віталій Ярема.

Після вшанування пам’яті загиблих, Генеральний прокурор вкотре зустрівся з родинами Небесної сотні. У зустрічі взяли участь Перший заступник Глави Адміністрації Президента Геннадій Зубко, заступник Генерального прокурора Олег Заліско, представники Міністерства внутрішніх справ, Міністерства соціальної політики, слідчі.

У ході зустрічі родичів поінформували про стан досудового розслідування кримінального провадження за фактом масових вбивств активістів Майдану.

Під час спілкування родичі жертв мали можливість отримати відповіді на проблемні питання, з якими вони стикаються.Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 477