Сайти

регіональних

прокуратур

 
17.11.2014

Військова прокуратура підтримала вимоги оборонного відомства щодо відшкодування збитків державі на суму понад 164 млн грн, які судом задоволені

    

Генеральною прокуратурою України 13 липня 2014 року прийнято постанову про проведення перевірки додержання законодавства, спрямованого на зміцнення обороноздатності держави під час здійснення фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Антонов», яку ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 02.09.2014 визнано правомірною.

Як повідомлялося раніше, за попередніми результатами перевірки Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України 27 вересня 2014 року розпочато кримінальне провадження за фактом безпідставного витрачання службовими особами підприємства майже 112 млн грн бюджетних коштів, призначених для виготовлення двох літаків Ан-70 за укладеним з Міністерством оборони України контрактом, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість). Також військовою прокуратурою в інтересах оборонного відомства здійснено вступ у розгляд судами кількох справ, пов’язаних з діяльністю ДП «Антонов».

На теперішній час рішенням господарського суду міста Києва задоволено позов оборонного відомства до вказаного підприємства, який підтриманий прокуратурою, про стягнення 111,9 млн грн основного боргу та 52,4 млн грн відповідних штрафних санкцій за невиконання умов зазначеного контракту з виготовлення двох літаків Ан-70.

Досудове слідство у кримінальному провадженні триває, за результатами проведених слідчих та процесуальних дій визначено коло посадових осіб підприємства, ймовірно причетних до вчинення злочину.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 2453