Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.11.2014

Повідомлено про підозру командиру роти № 1 спецпідрозділу «Беркут» за незаконне затримання активістів Автомайдану

    

Прокуратурою міста Києва розслідується кримінальне провадження за ч. 2 ст. 365 КК України щодо перевищення службових повноважень 23 січня цього року працівниками спецпідрозділу «Беркут», що супроводжувалось застосуванням насильства відносно активістів Автомайдану.

Встановлено, що 23.01.2014 на вул. Щорса в місті Києві працівники оперативної роти № 1 спецпідрозділу «Беркут» спричинили тілесні ушкодження зазначеним активістам.

Після цього їх доставили до Дарницького РУ ГУ МВС України в м. Києві, де командиром роти №1 ПМ ОП «Беркут» складено рапорт про затримання вказаних осіб.

Окрім того, 23.01.2014 працівники рот № 1 та № 2 ПМОП «Беркут» при ГУ МВС України в м. Києва, перевищуючи надану їм владу, незаконно затримали із застосуванням насильства та заподіянням тілесних ушкоджень учасників громадського руху Автомайдан на Кріпосному провулку в місті Київі. У подальшому їх доставили до Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві, де, склали неправдиві рапорти про вчинення ними хуліганських дій.

При затриманні вказаних громадян працівниками ПМОП «Беркут» також умисно пошкоджено автомобілі потерпілих.

Наразі повідомлено про підозру командиру роти № 1 ПМОП «Беркут», підпорядкованого ГУ МВС України в м. Києві, у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 4145