Сайти

регіональних

прокуратур

 
03.11.2014

До суду направлено третій обвинувальний акт стосовно працівника Державтоінспекції за переслідування учасників Автомайдану

    

Слідчі органів прокуратури продовжують роботу над встановленням обставин вчинення кримінальних правопорушень стосовно учасників акцій протесту. Вживаються додаткові заходи до завершення досудового розслідування та притягнення винних до кримінальної відповідальності працівників Державтоінспекції за допущені переслідування учасників Автомайдану.

Слідчими прокуратури м. Києва повідомлено про підозру двом працівникам полку ДПС ДАІ, підпорядкованого ГУМВС України в м. Києві, які в порушення вимог чинного законодавства склали рапорти, до яких внесли завідомо неправдиві відомості про нібито невиконання власниками транспортних засобів вимог про зупинку та порушення ними у зв’язку з цим вимог п. 2.4 Правил дорожнього руху.

Ще двом працівникам Державтоінспекції повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень направлено поштою у зв’язку з неявкою на виклики до слідчого.

Працівникам міліції інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення ) та ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій) Кримінального кодексу України.

За результатами розслідування 24.10.2014 до суду направлено обвинувальний акт стосовно одного із вказаних підозрюваних.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях триває.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 1232