Сайти

регіональних

прокуратур

 
04.10.2014

За клопотанням Генеральної прокуратури судом наданий дозвіл на затримання оголошеного в розшук командира спецроти «Беркут», який підозрюється у розстрілі 39 учасників акцій протесту

   

Печерський районний суд міста Києва задовольнив клопотання Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України, та надав дозвіл на затримання командира роти спеціального призначення ПМОП «Беркут», який підозрюється у причетності до розстрілу учасників акцій протесту на вул. Інститутській в місті Києві. Розшук підозрюваного Генеральною прокуратурою доручено Службі безпеки України із залученням підрозділів МВС України.


Нагадаємо, що слідчий суддя Печерського районного суду м.Києва 19 вересня 2014 року звільнив з-під варти підозрюваного у масових розстрілах учасників акцій протесту у лютому 2014 року, обравши йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з 23.00 до 7.00 год. наступної доби. 3 жовтня 2014 підозрюваний зник з місця постійного проживання, чим порушив умови обраного запобіжного заходу.


Генеральна прокуратура України звертається до всіх громадян, хто може допомогти у пошуку і затримані підозрюваного і буде вдячна за надану інформацію.


Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1688