Сайти

регіональних

прокуратур

 
06.08.2014

Генпрокуратура виявила правопорушення при використанні бюджетних коштів ДП «Держекоінвест»

    

Генеральна прокуратура України за результатами перевірки законності використання бюджетних коштів ДП «Держекоінвест» розпочала кримінальні провадження. Зокрема, зареєстровано кримінальні провадження за ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) стосовно службових осіб приватного товариства та за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України стосовно службовців вказаного держпідприємства.

У ході перевірки встановлено, що на підставі договору, укладеного з державним підприємством «Держекоінвест», одне із товариств відремонтувало об’єкти соціальної сфери на території трьох районів Запорізької області на загальну суму майже 50 млн грн.

При цьому посадовці вказаного товариства привласнили бюджетні кошти в сумі понад 1,3 млн грн, завищивши обсяги виконаних робіт та підробивши акти їх приймання. Такими діями державі завдано збитків в особливо великих розмірах.

Зокрема, при здійсненні капітального ремонту будівель поліклінік Новомиколаївської та Кам’янсько - Дніпровської центральних районних лікарень завищено обсяги робіт на 338 тис грн і 677 тис грн відповідно.

Аналогічно завищено обсяги робіт на 292 тис грн при капітальному ремонті двох корпусів Великобілозерської центральної районної лікарні.

У свою чергу посадовці державного підприємства, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, не перевірили достовірність наданих актів приймання виконаних будівельних робіт і перерахували бюджетні кошти в розмірі понад 1,3 млн грн за роботи, які товариством не виконано.

Наразі триває досудове розслідування.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 2517