Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.07.2014

Відбулася чергова зустріч Віталія Яреми з членами сімей «Небесної Сотні»

    

В п’ятницю Генеральний прокурор України Віталій Ярема спільно з представниками Міністерства внутрішніх справ, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства соціальної політики та інших центральних органів влади провів третю зустріч з родинами загиблих та поранених активістів Майдану.


У ході зустрічі родичів поінформували про стан досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом масових вбивств активістів, що були вчинені у центрі столиці упродовж січня-лютого поточного року.


Віталій Ярема запевнив потерпілих, що всі, причетні до скоєння цього жахливого злочину, обов’язково понесуть покарання. «Ніхто не уникне відповідальності», — запевнив Генеральний прокурор.


Під час спілкування родичі жертв мали можливість звернутися з будь-якими проблемними питаннями, з якими вони стикаються, та отримати на них предметну відповідь. Зокрема, члени сімей детально обговорили з представниками міністерств соціальні проблеми, в тому числі, щодо нарахування та виплати їм державної допомоги.


Керівник Генеральної прокуратури підтримав створення та діяльність громадської організації «Родини Героїв Небесної Сотні», яка опікуватиметься проблемними моментами, що виникають у членів їх сімей, а також пообіцяв докласти зусиль із вирішення питання щодо надання загиблим з «Небесної Сотні» почесного звання «Герой України» посмертно.


За результатами зустрічі Генеральний прокурор України дав низку доручень, зокрема, розібратися з фактами невизнання родичів загиблих потерпілими у кримінальному провадженні, на що вони скаржилися. Наступна зустріч Віталія Яреми з сім’ями потерпілих відбудеться через місяць.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1563