Сайти

регіональних

прокуратур

 
24.07.2014

Генеральна прокуратура оголосила підозру ряду посадових осіб, причетних до вчинення злочинів під час мирних акцій протесту

    

24 липня 2014 року прокурорами управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України спільно зі слідчими Головного слідчого управління повідомлено про підозру ряду працівників органів внутрішніх справ, прокуратури та суду за фактами вчинення ними незаконного затримання осіб, які брали участь у масових акціях протесту у м. Києві упродовж січня-лютого 2014 року на підтримку Майдану, незаконного притягнення їх до кримінальної відповідальності, а також за фактами постановлення суддею завідомо неправосудних ухвал про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою учасникам цих ненасильницьких акцій.

Мова йде про слідчих органів Головного управління МВС України в м. Києві, прокурорів міської та районної прокуратур міста Києва, а також суддю районного суду столиці.

Наразі вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу. Триває досудове розслідування.

Генеральний прокурор України Віталій Ярема неодноразово наголошував на тому, що розслідування злочинів, скоєних під час мирних акцій протесту на Майдані, є першочерговим завданням органів прокуратури.

Нагадаємо, відомості про вчинення вказаних кримінальних правопорушень Генеральною прокуратурою ще в лютому цього року внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтями 371, 372, 375, 366 КК України.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 5013