Сайти

регіональних

прокуратур

 
18.07.2014

Віталій Ярема: Вибух на Майдані – це останнє попередження на адресу безвідповідальних працівників правоохоронних органів та органів влади міста

    

18 липня 2014 року о 03.23 год. до чергової частини Печерського РУ ГУМВС України в м. Києві надійшло повідомлення про вибух невстановленого пристрою біля будівлі консерваторії на розі вулиць Городецького та Хрещатик.

Виїздом на місце події слідчо-оперативної групи Печерського райуправління міліції встановлено, що о 03.19 год. 18 липня цього року мешканець Одеської області, який тривалий час перебуває в наметі на Майдані Незалежності, підійшов до сцени на розі вул. Городецького та Хрещатик. У цей час біля нього спрацював невстановлений вибуховий пристрій, внаслідок чого громадянин отримав осколкові поранення в області голови, тулубу та кінцівок. Після цього він був направлений до лікарні для надання медичної допомоги.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) КК України, відомості про що внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Коментуючи подію, Генеральний прокурор України Віталій Ярема наголосив, що, незважаючи на його публічну заяву та звернення на адресу працівників київської міліції та КМДА про вжиття невідкладних заходів для наведення порядку в столиці та вирішення питання щодо незаконного захоплення адміністративних будівель, а також їх утримання, відповідальні службові особи виявляють злочинну бездіяльність.

«Ситуація в центрі столиці залишилась без змін, де, як і раніше, продовжують перебувати особи незрозумілого походження. Прикриваючись Майданом, вони грабують, вчиняють безлади, напади та інші злочини», - констатував Віталій Ярема.

Більше того, зазначив він, спостерігається значне погіршення кримінального становища в центрі міста.

«Попереджаю керівників КМДА та правоохоронних органів столиці, що у разі невиконання ними своїх службових обов’язків, вони будуть притягнуті до відповідальності», - наголосив Генеральний прокурор, вимагаючи негайного наведення ладу та порядку в центральній частині міста Києва.

Також він попередив, що зволікання із вирішенням вказаного питання може призвести до трагічних наслідків, адже пристрій вибухнув у самому серці України.

«Навіть страшно уявити, що могло статися, якби це був вихідний день і у центрі міста зібралися тисячі киян та туристів», - акцентував Віталій Ярема, додавши, що це останнє попередження і, що він більше не буде зволікати з рішучими діями щодо безвідповідальності посадовців.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральна прокуратура України
кількість переглядів: 4964