Сайти

регіональних

прокуратур

 
04.07.2014

Віталій Ярема зустрівся з Головою Міжнародної дорадчої групи, яка розслідує факти масових вбивств людей під час подій на Майдані

   

У п’ятницю, 4 липня, Генеральний прокурор України Віталій Ярема зустрівся з представником Ради Європи – членом Міжнародної дорадчої групи Ніколасом Братца.

Під час зустрічі Віталій Ярема подякував представнику Міжнародної дорадчої групи за увагу, яку Рада Європи сьогодні приділяє вивченню обставин трагічних подій, що сталися в Україні наприкінці минулого – початку цього року. «Ми вдячні і український народ ніколи не забуде ту підтримку, яку ми отримували під час Майдану від наших партнерів і друзів з Європейського Союзу», - сказав він.

Окремо Генеральний прокурор подякував європейським колегам за увагу до питання розслідування масових вбивств громадян під час акцій протесту з 30 листопада минулого року по 20 лютого цього року. «Переконаний, що наша спільна робота приведе до позитивного результату в розслідуванні цієї трагедії і сприятиме тому, щоб ні в Україні, ні в інших країнах Європи подібне ніколи не повторилося», - наголосив він.

Ніколас Бартца у свою чергу запевнив Генерального прокурора, що європейське співтовариство зацікавлене в об’єктивному розслідуванні тих подій та готове надавати всю необхідну підтримку та допомогу.

 

 

 

Довідково:

Міжнародна дорадча група була створена за розпорядженням Генерального секретаря Ради Європи з метою нагляду за дотриманням усіх вимог Європейської Конвенції про права людини та практики Європейського суду з прав людини при розслідуванні випадків насильницьких дій, які мали місце в Україні, починаючи з листопада 2013 року.


Управління забезпечення зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 3433