Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.06.2014

Генеральний прокурор України зустрівся з членами сімей «Небесної сотні»

     

Сьогодні Генеральний прокурор України Віталій Ярема спільно з членами уряду провів другу зустріч з родинами загиблих та поранених активістів Майдану.

У ході цієї зустрічі родичів загиблих поінформували про стан досудового розслідування, розпочатого за фактом масових вбивств активістів, що були вчинені у центрі столиці 18-20 лютого поточного року. При цьому керівник Генпрокуратури доручив слідчим з особливо важливих справ, що розслідують обставини злочину на Майдані, особисто зустрітися з родичами жертв для того, щоб вирішити проблемні питання, з якими стикаються потерпілі.

Крім того, Віталій Ярема пообіцяв вже найближчим часом порушити клопотання щодо надання загиблим з «Небесної сотні» почесного звання «Герой України» посмертно. Присутні також висловили прохання до очільника Генпрокуратури та членів уряду щодо надання героям статусу «учасника бойових дій».

Під час цієї зустрічі родичі загиблих також мали можливість детально обговорити з представниками міністерств гостру проблему з нарахування та виплати їм державної фінансової допомоги. У свою чергу Віталій Ярема запевнив, що візьме на контроль своєчасність надання потерпілим матеріальної допомоги з загальноукраїнських благодійних фондів.    

За результатами зустрічі Генеральний прокурор України дав низку доручень, зокрема, розібратися з неналежною якістю  проведених експертиз, допитів свідків,  на що скаржилися родичі загиблих.

Наступна зустріч очільника Генеральної прокуратури та урядовців з сім’ями потерпілих заплановано на 20 липня.

Прес-служба Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 3531