Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.06.2014

Прокурор Києва не причетний до фальсифікації справ активістів Майдану — в.о. Генпрокурора

    

 Прокурор міста Києва Микола Герасимюк не має жодного відношення до фактів фальсифікації кримінальних проваджень щодо активістів Майдану. Про це повідомив під час брифінгу виконувач обов’язків Генерального прокурора України Олег Махніцький.

«На час подій на Майдані М. Герасимюк в органах прокуратури не працював і жодного відношення до фальсифікації справ активістів Майдану не мав. Більше того, його прийнято на посаду за рекомендацією осіб, які безпосередньо мають відношення до Майдану», — наголосив О. Махніцький.

Він додав, що перед призначенням на посаду прокурор Києва пройшов перевірку Управління служби внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури, яка показала відсутність будь-яких компрометуючих даних відносно нього.

В.о. Генерального прокурора підкреслив, що особисто розгляне доводи активістів, які сьогодні провели пікет під прокуратурою міста Києва з вимогою відставки М. Герасимюка і прийме законне рішення.

«Якщо у когось є компрометуюча інформація відносно як М. Герасимюка, так і будь-якого іншого працівника прокуратури прошу надавати її для перевірки і ми будемо реагувати», — наголосив О. Махніцький.

Він також повідомив, що будь-які зауваження стосовно роботи прокурора міста Києва чи інших прокурорських працівників, активісти можуть надати під час зустрічі, яка відбудеться за його участі у вівторок 17 червня.

Прес-служба Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1586