Сайти

регіональних

прокуратур

 
31.05.2014

Олег Махніцький: До суду вже скеровано перші кримінальні провадження щодо подій на Майдані

    

Органи прокуратури скерували до суду перші кримінальні провадження щодо подій, які відбувалися у центрі Києва на початку цього року.
Про це вчора в ефірі телеканалу «Перший національний» повідомив виконувач обов’язків Генерального прокурора України Олег Махніцький.
«Нами вже скеровано до суду ряд кримінальних проваджень, у тому числі що стосується Майдану», - повідомив в.о. Генпрокурора. За його словами, найближчим часом до суду будуть також скеровані два кримінальних провадження щодо масового вбивства людей у Києві.
О. Махніцький додав, що більшість підозрюваних у скоєнні цього злочину перебуває у розшуку, а тому матеріли стосовно уже арештованих осіб будуть виділені в окреме провадження та скеровані до суду для притягнення їх до кримінальної відповідальності.
Нагадаємо, Генеральна прокуратура України знайшла шляхи перегляду кримінального провадження, у якому фігурують екс-голова Адміністрації Президента Андрій Клюєв, екс-заступник керівника Ради національної безпеки та оборони України Володимир Сівкович, екс-глова КМДА Олександр Попов, колишній керівник київської міліції Валерій Коряк та двоє його заступників.


Прес-служба Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1370