Сайти

регіональних

прокуратур

 
31.05.2014

«Генеральна прокуратура знайшла спосіб покарати екс-посадовців, причетних до побиття студентів на Майдані» - в.о. Генпрокурора

    

Генеральна прокуратури України відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного перешкоджання студентам проводити мирний мітинг 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності у Києві.
Про це повідомив виконувач обов’язків Генерального прокурора України Олег Махніцький вчора під час прямого ефіру на телеканалі «5 канал».
Він наголосив, що слідчі Генпрокуратури знайшли шляхи перегляду кримінального провадження, у якому фігурують екс-голова Адміністрації Президента Андрій Клюєв, екс-заступник керівника Ради національної безпеки та оборони України Володимир Сівкович, екс-глова КМДА Олександр Попов, колишній керівник київської міліції Валерій Коряк та двоє його заступників.
«Нами переглянуто обставини провадження, яке відкрило колишнє керівництво відомства, всі докази у справі, і ми виявили ще один злочин, які вчинили особи, причетні до розгону студентів на Майдані, а саме незаконне перешкоджання проведенню мирних мітингів і зібрань (ст. 340 Кримінального кодексу України) і власне за ознаками цієї статті, яка не була включена в Закон «Про амністію», Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження», — зазначив О. Махніцький.
Коментуючи арешт рахунків колишнього Президента України В. Януковича, в.о. Генпрокурора повідомив, що наразі все майно його сім’ї, яке знаходиться на території України – арештовано. Крім цього, за його словами, за кордоном арештовані значні активи екс-високопосадовця.
«На сьогоднішній день я не можу озвучувати ці цифри, але вони є досить великими», — зауважив керівник Генеральної прокуратури. Наразі триває робота по замороженню активів за кордоном інших екс-посадовців України.


Прес-служба Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1699