Сайти

регіональних

прокуратур

 
18.04.2014

Олег Литвак призначений старшим помічником Генерального прокурора з особливих доручень

    

     Виконувач обов’язків Генерального прокурора України Олег Махніцький своїм наказом призначив Державного радника юстиції України Олега Литвака старшим помічником Генерального прокурора з особливих доручень.
Олег Михайлович Литвак пройшов великий професійний шлях від помічника прокурора міста Калуш до директора Національного бюро розслідувань України і виконувача обов’язків Генерального прокурора.
З його ім’ям, як керівника управління із розслідування особливо важливих справ прокуратури колишнього СРСР, пов’язані арешти членів сумно відомого «ГКЧП», допиту першого і єдиного президента СРСР Михайла Горбачова, розслідування у гучній на той час так званій «узбекській справі».
Неперевершеним професійним досвідом Олег Михайлович щедро ділився у своїй подальшій діяльності, зокрема, як народний депутат у Комітеті Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, на науковій і викладацькій роботі.
Олег Литвак – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедрою Національної академії прокуратури України, Заслужений діяч науки і техніки України.

Прес-служба Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 4677