Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.04.2014

У Генеральній прокуратурі України відбулася зустріч з активістами Автомайдану

    

У Генеральній прокуратурі України відбулася зустріч начальника Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Олексія Денисюка з активістами Автомайдану.
Під час зустрічі представників Автомайдану, зокрема, поінформовано про стан досудового розслідування у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактами незаконного притягнення активістів до адміністративної відповідальності та позбавлення права керування транспортними засобами.
Як зазначив начальник Головного управління, в цілому, за результатами перевірок з цих питань, органами прокуратури розпочато понад 60 кримінальних проваджень, заявлено 500 клопотань щодо перегляду незаконних судових рішень про притягнення активістів до адміністративної відповідальності.
Також Олексій Денисюк повідомив активістам, що за реагування прокуратури до відповідальності вже притягнуто понад 100 працівників органів внутрішніх справ.
Крім цього він запевнив Автомайданівців, що вказане питання перебуває під особливими контролем Генеральної прокуратури України.

Прес-служба Генеральної прокуратури України

 

 
кількість переглядів: 2041