Сайти

регіональних

прокуратур

 
01.03.2014

Генпрокуратура вимагає покарати винних у репресіях щодо учасників акцій протесту

    

     Виконувач обов’язків Генерального прокурора України Олег Махніцький доручив прокурорам АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя провести ретельну перевірку законності притягнення громадян до адміністративної відповідальності за їхню участь у протестних акціях.
    У листі, надісланому прокурорам обласного рівня, особлива увага приділяється додержанню вимог Закону під час затримання громадян, у т. ч. учасників Автомайданів, вилучення у них документів, а також законності відповідних судових рішень стосовно них.
   Також прокурори зобов’язані перевірити законність дій посадових осіб, які ініціювали притягнення громадських активістів до відповідальності, складали протоколи про відповідні адміністративні правопорушення.
    У разі виявлення злочинів у сфері службової діяльності працівниками органів внутрішніх справ, зокрема, ДАІ, суддями, а також прокурорами при здійсненні нагляду, в.о. Генерального прокурора Олег Махніцький вимагає від підлеглих терміново вносити відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та організувати ефективне проведення досудового слідства.
     Про виконання доручення в.о. Генерального прокурора обласні прокурори мають прозвітувати до 15 березня 2014 року.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Прес-служби Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2559