Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.12.2011

Повідомлення для засобів масової інформації

      

     У провадженні Головного слідчого управління Служби безпеки України перебуває кримінальна справа за обвинуваченням Тимошенко Ю.В. у вчиненні у 1996-2000 роках замаху на розтрату коштів державного бюджету України у сумі 405 500 000 доларів США.
      Крім того, у провадженні Головного слідчого управління Державної податкової служби України перебуває кримінальна справа за обвинуваченням Тимошенко Ю.В. у організації приховування валютної виручки у сумі понад 165 мільйонів доларів США, незаконного відшкодування бюджетних коштів та ухилення від сплати податків на загальну суму більше 47 мільйонів гривень шляхом запровадження фінансової схеми щодо розрахунків за товарно-матеріальні цінності корпорацією «Єдині Енергетичні системи України» та приховування отриманих від підконтрольних їй офшорних компаній доходів, які використані для особистого збагачення.
     Враховуючи, що злочини вчинені однією особою 06.12.11 Генеральною прокуратурою України підслідність всіх зазначених злочинів визначено за слідчими Служби безпеки України.
      Головним слідчим управлінням Служби безпеки України справи об'єднано в одне провадження та створено спільну слідчу групу.


Відділ зв’язків із засобами масової інформації
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1591