Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.02.2011

Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України проводиться досудове слідство у кримінальній справі щодо Онопенко І.В.

     

     Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України проводиться досудове слідство у кримінальній справі щодо Онопенко І.В. та її колишнього чоловіка Котлярова В.І. про заволодіння шляхом шахрайства грошовими коштами гр. Ксьондзенко В.П. в іноземній валюті у сумі, еквівалентній 2,4 млн. грн.
     Оскільки під час проведення дослідчої перевірки та досудового слідства особи, підозрювані у вчинені злочину, ухилялися від правоохоронних органів та їх місце перебування не було встановлено, слідчими на підставі мотивованих постанов Печерського районного суду м. Києва, проведено обшуки в місцях їх можливого знаходження в належних їм п'яти жилих приміщеннях, у тому числі в приватному будинку в м. Києві, де за наявною інформацією перебувала Онопенко І.В. При цьому, відповідно до інформації Київського міського бюро технічної інвентаризації, право власності на вказаний будинок взагалі ні за ким не зареєстровано.
     Крім того, Генеральною прокуратурою перевіряється інформація про причетність ще одного зятя Онопенка В.В. - Корнійчука Є.В. до незаконного заволодіння шляхом шахрайства кредитними коштами іноземного банку у валюті в сумі, еквівалентній 64 млн. грн.
     Генеральна прокуратура України не має жодних претензій до Голови Верховного Суду України Онопенка В.В., який не є обвинуваченим чи підозрюваним у жодній з кримінальних справ, що перебувають у провадженні Генеральної прокуратури України.

 

Відділ зв’язків із засобами масової інформації
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1088