Сайти

регіональних

прокуратур

 
27.12.2010

Печерським районним судом за поданням слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому Міністру внутрішніх справ

    

     Сьогодні Печерським районним судом за поданням слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому Міністру внутрішніх справ Юрію Луценку.
     Позиція ґрунтується на тому, що обвинувачений не з’являвся до слідчого, тим самим грубо порушив вимоги, передбачені підпискою про невиїзд.
     Як ми раніше повідомляли, Юрію Луценку та Леоніду Приступлюку 13 грудня цього року пред’явлено остаточне обвинувачення у розкраданні державного майна в особливо великому розмірі на суму 360 тис. гривень, а також перевищенні службових повноважень та використанні підроблених документів.
     Крім того, щодо колишнього міністра порушено ще одну кримінальну справу за ч. 3 ст. 364 КК України (за перевищення влади та зловживання службовим становищем).

Прес-служба Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 75801