Сайти

регіональних

прокуратур

 
30.08.2010

Генеральною прокуратурою України здійснено перевірки державних закупівель у 2009 – 2010 роках

з’ясовано, що кошти нерідко використовувалися незаконно, у т.ч. розкрадалися

     Питання здійснення нагляду за додержанням законів, які регулюють порядок проведення державних закупівель, залишається одним з найбільш пріоритетних у роботі органів прокуратури.
     Генеральною прокуратурою України вивчено дані про стан державних закупівель у 2009 – 2010 роках. З’ясувалося, що значна кількість бюджетних коштів минулого року використовувалася для закупівлі робіт та послуг за державні гроші за неконкурентними процедурами. Зокрема з 105 млрд. гривень державних коштів, використаних торік на закупівлю товарів, робіт та послуг, лише на закупівлі в одного учасника (виконавця) витрачено майже 30 млрд. гривень.
     Разом з тим результати перевірок, проведених прокурорами у першому півріччі поточного року, свідчать, що нерідко ці кошти використовувалися незаконно, у т.ч. розкрадалися.
     З огляду на зазначене прокурорам АР Крим, областей, міст Києва і Севастополя доручено провести перевірки з цих питань, зокрема законності державних закупівель у 2010 році. Працівники апарату Генеральної прокуратури України розпочали дану перевірку в низці міністерств та відомств.

Прес-служба Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 76195