Сайти

регіональних

прокуратур

 
02.12.2019

Генеральна прокуратура провела обшук у кримінальних провадженнях за фактами заволодіння коштами КП «Міжнародний аеропорт Одеса»

    

Департаментом процесуального керівництва в особливо важливих кримінальних провадженнях Генеральної прокуратури України за участю співробітників Головного контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ провели обшуки на території комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Одеса» та офісних приміщеннях суб’єктів підприємницької діяльності, які виконували підрядні замовлення комунального підприємства.

 

Процесуальні дії було проведено в межах кримінального провадження за фактами заволодіння коштами комунального підприємства в особливо великих розмірах службовими особами підрядних організації за договорами проведення ремонтних робіт на території аеропорту. 

 

Слідство вважає, що підрядники з ремонтну, діючи через схему завищення обсягів та вартості виконаних робіт, незаконно заволоділи грошима комунального підприємства на суму понад 11 млн грн. 

 

Задля встановлення усіх обставин кримінального правопорушення у ході обшуків було вилучено оригінали договорів, актів прийому виконаних робіт та інших документів щодо проведених господарсько-фінансових операції.

 

Зазначимо, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду (ст. 62 Конституції України).

кількість переглядів: 1140