Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.10.2019

Підприємства, які виконували держзамовлення з ремонту медичних закладів у зоні проведення ООС, підозрюють в ухиленні від сплати податків

      

Прокуратурою міста Києва спільно із ДФС та СБУ викрито службових осіб двох приватних підприємств в ухиленні від сплати податків на суму понад 12 млн грн.

На думку слідства, приватні підприємства за державним замовленням отримали на свої рахунки понад 75 млн грн на проведення будівельно-монтажних робіт та ремонтних послуг від ряду комунальних установ системи охорони здоров’я, які розташовані в зоні проведення операції об’єднаних сил на території Донецької області. Вказані підприємства не відобразили у документах бухгалтерському обліку та податкової звітності факт проведення зазначених робіт та отримання бюджетних коштів, що призвело до ухилення від сплати податків на суму більше 12 млн грн.

Під час проведення обшуків в офісних приміщеннях підприємств, об’єктах тендерних робіт та за місцем проживання службових осіб цих підприємств вилучено первинні фінансово-господарські документи, печатки підприємств, документи «тіньової бухгалтерії», банківські картки тощо.

За результатами аналізу зібраних матеріалів слідства та судових експертиз буде надано правову оцінку діям всіх осіб, причетних до вчинення вищевказаного злочину.

Крім того, прокуратурою міста з метою забезпечення відшкодування збитків подано до суду клопотання та отримано відповідну ухвалу про накладення арешту на рахунок одного із зазначених приватних підприємств, на якому зберігається близько півмільйона гривень. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 1886