Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.10.2019

Управління реформ в Генеральній прокуратурі буде займатись стратегією оновлення прокуратури

                                     

21 жовтня 2019 року Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про створення управління реформ у структурі Генеральної прокуратури. Робота управління буде зосереджена на двох напрямках – стратегічному плануванні і аналізі, а також впровадженні стандартів якості та адмініструванні реформи.

Метою реформи є створення оновленої, професійної, ефективної прокуратури, якій буде довіряти суспільство. Управління реформ буде забезпечувати експертний та управлінський аспект оновлення органів прокуратури.

Нагадаємо, реформа прокуратури передбачає створення Офісу Генерального прокурора, обласних і окружних прокуратур. Щоб працювати в нових органах прокуратури, прокурори повинні пройти атестацію для оцінки професійних компетенцій і відповідності вимогам професійної етики та доброчесності. Також після створення нових органів прокуратури буде відкрито набір прокурорів.

Крім того, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури», що набув чинності 25 вересня 2019 року, передбачено затвердження стратегії розвитку прокуратури, розробку системи оцінювання ефективності роботи і навантаження на прокурора, збільшення посадових окладів прокурорів, а також створення Тренінгового центру на базі Національної академії прокуратури України.

Детальніше про реформу прокуратури: https://bit.ly/2WhH4iX
кількість переглядів: 3060