Сайти

регіональних

прокуратур

 
21.10.2019

Генпрокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо колишнього судді Солом‘янського районного суду міста Києва

       

Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього судді Солом‘янського районного суду міста Києва, який підозрюється у вчиненні шахрайських дій з метою заволодіння грошовими коштами особи в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190 КК України).

За версією слідства, колишній суддя у січні 2017 року, ймовірно, зловживаючи довірою особи, отримав від неї грошові кошти в сумі 22 тис доларів США за начебто вирішення ним через одного із заступників Міністра юстиції України питання щодо виключення з державних реєстрів інформації про існуючі обтяження з об‘єкта нерухомості розташованого у м. Києві.

Вказану особу було затримано співробітниками Національного антикорупційного бюро України під час отримання грошових коштів.

За результатами досудового розслідування прокурором у кримінальному провадженні скеровано обвинувальний акт до Шевченківського районного суду міста Києва для розгляду по суті.

Довідково: за скоєний злочин особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду

кількість переглядів: 1646