Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.10.2019

Генеральна прокуратура сконцентрувала в СБУ розслідування кримінальних проваджень щодо нападів на громадського активіста в Одесі

    

Генеральна прокуратура направила кримінальні провадження щодо нападів на громадського активіста Сергія Стерненка в Одесі до Головного слідчого управління СБУ у зв’язку з необхідністю перевірки інформації щодо можливої причетності до нападів представників місцевої влади та поліції. Крім того, ці випадки повинні розслідуватись одним органом слідства для забезпечення неупередженого та швидкого розслідування всіх обставин вчинених нападів.

Нагадуємо, що Генеральна прокуратура України здійснює процесуальне керівництво у трьох кримінальних провадженнях щодо фактів нападів на одеського громадського активіста Сергія Стерненка, ще в одному обвинувальний акт щодо підозрюваного нападника спрямовано до суду.

Так, в одному з проваджень розслідується напад на активіста і нанесення йому тілесних ушкоджень двома особами. В іншому кримінальному провадженні розслідується вбивство одного з нападників і нанесення іншому тілесних ушкоджень. У кримінальному провадженні за фактом нанесення активісту легких тілесних ушкоджень і пошкодження його майна також триває досудове розслідування.

Водночас, за фактом нанесення Сергію Стерненку тілесних ушкоджень за допомогою вогнепальної зброї досудове розслідування завершено і обвинувальний акт щодо замаху на умисне вбивство скеровано до Приморського районного суду Одеси.

Напади на Сергія Стерненка також повинні розглядатись в широкому контексті нападів на інших активістів, здійснених в той же період в Одесі.

Генеральна прокуратура буде інформувати суспільство щодо розслідування вказаних резонансних проваджень в рамках закону.
кількість переглядів: 1535