Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.10.2019

264 кандидати, які успішно завершили спеціальну підготовку, отримали посади прокурорів у місцевих прокуратурах

                               

В рамках добору на вакантні посади 264 випускники Національної академії прокуратури України після шестимісячної спеціальної підготовки отримали посади прокурорів місцевих прокуратур. Ще 3 кандидати відмовились від подання заяв про призначення і 1 не подав таку заяву.

Вибір кандидатом посади здійснювався у порядку черговості, відповідно до місця, зайнятого кандидатом у рейтингу за результатами кваліфікаційного іспиту, із забезпеченням максимальної відкритості процедури відбору. Перебіг процесу вибору посад та подання заяв транслювався в режимі реального часу на YouTube-каналі та за повідним посиланням на Google-форму.

Нагадаємо, 30 вересня 2019 року Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ, яким затвердив порядок призначення в місцеві прокуратури осіб, які на день набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» проходили спеціальну підготовку у Національній академії прокуратури України. Водночас, зазначені особи будуть переводитися на посади прокурорів в Офіс Генерального прокурора, обласних чи окружних прокуратур лише після успішного проходження ними атестації, передбаченої згаданим Законом.

 

кількість переглядів: 5966