Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.09.2019

Генеральна прокуратура України відстояла у Верховному Суді повернення у державну власність нерухомого майна кардіологічного санаторію «Ворзель»

      

Органами прокуратури з метою захисту інтересів держави вжито заходів щодо повернення у державну власність незаконно відчуженого нерухомого майна кардіологічного центру «Ворзель» Національної академії наук України.

Встановлено, що в порушення законодавства про банкрутство між кардіологічним центром та приватною структурою укладено договір про відчуження будівель та споруд кардіологічного центру загальною площею більше тисячі квадратних метрів, розташованих в смт. Ворзель, неподалік столиці.

Національна академія наук України звернулась із заявою про визнання недійсним зазначеного договору.

Ухвалою господарського суду Київської області від 11.06.2018, залишеною в силі постановою Північного апеляційного господарського суду від 12.06.2019, заяву академії залишено без задоволення.

Указані обставини стали підставою для внесення прокурором касаційної скарги на ці рішення судів. Завдяки принциповій позиції Генеральної прокуратури України Верховним Судом 12.09.2019 скасовано судові рішення, визнано недійсним договір про відчуження будівель та споруд кардіологічного центру.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2411