Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.09.2019

Представники Генеральної прокуратури взяли участь у зустрічі з представниками установи виконання покарань проекту пробації NORLAU, норвезької виправної служби та офісу прокуратури м. Берген

     

Органи прокуратури України продовжують брати активну участь у реалізації пілотних проектів, пов’язаних із застосуванням комплексних програм стосовно засуджених, які відбувають покарання в установах виконання покарань, за підтримки партнерів з Королівства Норвегія.

Представники Генеральної прокуратури України взяли участь у зустрічі з представниками установи виконання покарань норвезького м. Вік та проекту пробації NORLAU, норвезької виправної служби, офісу прокуратури м. Берген, яка відбулася 17.09.2019 у м. Києві.

Організатори та учасники заходу підтримали пропозиції працівників Генеральної прокуратури України щодо необхідності вдосконалення чинного законодавства нашої держави з метою максимального наближення пробаційної та прокурорської діяльності до європейського рівня, забезпечення додержання прав та основоположних свобод громадян, застосування практики покарань без ізоляції засуджених.

Було відвідано державну установу «Білоцерківська виправна колонія (№ 35)», де за підтримки Генеральної прокуратури України та прокуратури Київської області реалізується пілотний проект NORLAU щодо підготовки засуджених до звільнення, їх ресоціалізації та повернення в суспільство. Також проект спрямований на налагодження тісної та ефективної співпраці між органами пробації, виконання покарань, прокуратури та суду за європейськими стандартами.

Учасники відзначили позитивні зміни у сприйнятті працівниками установи та засудженими заходів, спрямованих на впровадження та реалізацію зазначеного проекту.

 

 

 

 

 

 

 Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2053