Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.08.2019

Вітання Генерального прокурора Юрія Луценка з нагоди Дня Незалежності України

         

Цього року Україна відзначає 28 річницю з дня проголошення Незалежності України.

Минув ще один рік випробувань, боротьби, подолання перешкод, роботи над собою, здобуття результатів на непримиренному шляху вперед – до процвітання нашої держави.

Це єдиний результат, до якого ми прагнемо – краще життя, краща доля для нас та наших дітей.

Багато чого вже досягнуто за ці 28 років – це наші спільні здобутки. Зупинення військової агресії та відродження української армії, рішучі кроки щодо створення величезної інфраструктури для подолання корупції – антикорупційні органи, антикорупційний суд, кардинальна зміна підходу до виявлення та подолання корупції, безпрецедентна відкритість у роботі державних органів, яку раніше не можна було собі навіть уявити, українізація та боротьба за національний інтерес в найкращому розумінні цього слова, наближення українського народу до європейської сім’ї.

І все це вдалося зробити за останні кілька років.

Але зараз ми не повинні за жодних обставин втратити ці надбання, ми не маємо права зробити навіть кроку назад. Наша мета – зберегти це і примножити.

І, звичайно, неможливо уявити собі процвітаючу країну без професійних, сильних, ефективних органів прокуратури. Прокурори щодня стоять на варті захисту Закону і Справедливості в нашій державі, хоч більша частина їх роботи залишається у тіні.

Вітаю всіх вас із Днем Незалежності України! Бажаю віри у заможне, світле і мирне майбутнє, наснаги у повсякденному робочому житті на благо країни, професійних здобутків і не забувати про добрі вчинки на благо українського народу!


Генеральний прокурор України
Юрій ЛУЦЕНКО
кількість переглядів: 725