Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.08.2019

Працівників Київської місцевої прокуратури викрито на одержанні неправомірної вигоди (ФОТО)

           

Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівниками Київської місцевої прокуратури неправомірної вигоди.

У ході досудового розслідування, яке здійснюється Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводу Управління захисту економіки в місті Києві Національної поліції України встановлено, що прокурори Київської місцевої прокуратури за попередньою змовою та за посередництва цивільної особи вимагали від керівника суб’єкта господарської діяльності неправомірну вигоду у сумі 5 тис доларів США за не перешкоджання здійснення останнім господарської діяльності з роздрібного продажу скрапленого газу.

Після одержання частини неправомірної вигоди у розмірі 2 тис доларів США 08.08.2019 посередника та двох прокурорів затримано у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1788