Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.06.2019

Хід розслідування пожежі в центрі психологічного здоров’я взято на контроль прокуратурою Одещини

                             

Прокуратурою Одеської області взято на контроль хід розслідування пожежі в обласному медичному центрі психічного здоров’я, під час якої вигорів один з корпусів лікувального закладу.


Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях щодо порушення встановлених правил пожежної безпеки у закладі та за фактом умисного вбивства, умисного знищення або пошкодження майна, що спричинило загибель людей (ч. 2 ст. 270, ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 194 КК України).

Досудове розслідування здійснюють слідчі Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Наразі відпрацьовуються декілька версій причин пожежі, у тому числі щодо занесення джерела запалення ззовні.

Унаслідок пожежі загинуло четверо пацієнтів та одна співробітниця лікарні. Ще один чоловік за попередньою інформацією помер від хвороби за декілька годин до пожежі.

Також прокуратурою Одещини розпочато кримінальне провадження за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

У рамках розслідування буде перевірено належне виконання обов’язків відповідальними співробітниками Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області щодо перевірок пожежної безпеки в закладі.

Досудове розслідування доручено Територіальному управлінню Державного бюро розслідувань у м. Миколаєві.

За матеріалами прес-служби

прокуратури Одеської області

кількість переглядів: 321