Сайти

регіональних

прокуратур

 
06.06.2019

Винесено вирок у справі Катерини Гандзюк

       

У четвер, 06 червня 2019 року, Покровський районний суд Дніпропетровської області виніс вирок, яким затверджено угоди про визнання винуватості з п’ятьма особами та їм призначені міри покарання за ч. 4, 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 121 КК України; ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 121 КК України; ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч.2 ст. 121 КК України у виді позбавлення волі строком від 3 до 6 з половиною років.

Нагадаємо, Генеральною прокуратурою України 07.05.2019 затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні, яке розслідувалось ГСУ СБУ стосовно п’яти осіб, які обвинувачуються у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть херсонської громадської активістки Катерини Гандзюк, вчинене способом, що має характер особливого мучення з метою залякування потерпілого на замовлення і за попередньою змовою групою осіб.

Державне обвинувачення у справі підтримувала Генеральна прокуратура України.

У виділеному кримінальному провадженні стосовно інших співучасників злочину та у кримінальних провадженнях за фактами підпалу лісу, зловживань службовим становищем службових осіб, що потягли збитки в особливо великих розмірах під час будівництва шляхопроводу та інфраструктури аеропорту в м. Херсоні досудове розслідування триває.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 946