Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.05.2019

Генпрокуратурою контролюється хід досудового розслідування у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактами вчинення терористичних актів на території Донецької та Луганської областей

                                 

Генеральною прокуратурою на постійній основі контролюється хід досудового розслідування у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактами вчинення протягом 2014 – 2016 років терористичних актів на території Донецької та Луганської областей, внаслідок яких загинули 567 осіб та отримали поранення 1 348 осіб, що розслідуються регіональними органами СБУ.

Так, реалізуючи координаційні повноваження, надані ч. 2 ст. 25 Закону України «Про прокуратуру», визначено основні додаткові дієві заходи, спрямовані на організацію належного розслідування, встановлення суттєвих обставин кримінальних правопорушень, викриття винних осіб і притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Як наслідок, за результатами вжитих додаткових заходів, визначених Генеральною прокуратурою України, встановлено ряд осіб, причетних до скоєння цих злочинів, яких повідомлено про підозру.

У зв’язку з переховуванням підозрюваних осіб від органів досудового розслідування, їх оголошено в розшук відповідно до вимог п. 2 ч. 1 ст. 280 КПК України.

Встановлено та визнано потерпілими 1475 осіб (у тому числі родичів загиблих). Проводяться заходи, спрямовані на встановлення завданої злочинами шкоди, з метою забезпечення їх відшкодування.

Станом на теперішній час проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення всіх осіб, причетних до скоєння злочинів, також вживаються заходи до встановлення обставин, які підлягають доказуванню.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 239