Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.05.2019

Працівника прокуратури Хмельницької області викрито на одержанні неправомірної вигоди

       

Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівником прокуратури Хмельницької області неправомірної вигоди.

У ході досудового розслідування, яке здійснюється Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві за оперативного супроводу УЗЕ в Хмельницькій області ДЗЕ НП України встановлено, що прокурор відділу прокуратури Хмельницької області одержав від підприємця неправомірну вигоду в розмірі 2500 доларів США за надання інформації про хід досудового розслідуванням у кримінальному проваджені, в тому числі і щодо місця та часу проведення обшуків у вказаному кримінальному провадженні.

Після передачі 14.05.2019 підприємцем неправомірної вигоди, зазначеного прокурора затримано у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 321