Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.05.2019

Затримано колишнього працівника ДФС України, який шляхом обману заволодів грошовими коштами суб’єктів господарювання

       

Прокурорами Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, Генеральної прокуратури України спільно зі слідчими центрального апарату ДБР та за оперативного супроводу ГУ ВВБ ДФС України, 14.05.2019 затримано колишнього працівника ДФС України, який шляхом обману заволодів грошовими коштами в сумі 50 тис грн суб’єктів господарювання України.

Так, з літа 2018 року по теперішній час, колишній працівник ДФС України, представляючись керівниками підрозділів ГУДФС у м. Києві, звертаючись до директорів підприємств міста Києва та Київської області (в яких попередньо проведені податкові перевірки працівниками ДФС України) просив надати допомогу у вигляді послуг по заправці картриджів та профілактиці пристрою «Хегох» на суму 2950 грн з кожного. Грошові кошти перераховувалися на рахунки чотирьох ФОП.

Станом на 14.05.2019 сума грошових коштів, якими заволоділа вищевказана особа становить 800 тис грн.

На цей час проводяться невідкладні слідчі дії та вирішується питання про оголошення затриманому громадянину про підозру у вчиненому кримінальному правопорушенні та про обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1125