Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.05.2019

Генпрокуратурою спільно з ДБР та Нацполіцією у Запорізькій області затримано прокурора, який вимагав 20 тис доларів США хабара

      

Прокурорами Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, Генеральної прокуратури України спільно зі слідчими центрального апарату ДБР та за оперативного супроводу УЗЕ НП у Запорізькій області, 14.05.2019 затримано прокурора під час отримання ним неправомірної вигоди.

Так, прокурор, використовуючи своє службове становище, вимагав від громадянина України неправомірну вигоду в сумі 20 тис доларів США та отримав її частину в сумі 10 тис доларів США, за невжиття заходів представницького характеру щодо скасування реєстрації декларації про готовність об’єкта до експлуатації, а також невизнання договору купівлі-продажу майна та звільнення земельних ділянок від розміщень будівель та споруд.

На цей час проводяться невідкладні слідчі дії та вирішується питанш про оголошення затриманому прокурору про підозру у вчиненому кримінальному правопорушенні та про обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 886