Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.05.2019

Юрій Луценко: Кінцевий результат - єдиний критерій ефективності

                                 

У п’ятницю, 10 травня 2019 року, під час наради у м. Дніпро Генеральний прокурор України Юрій Луценко нагадав, що у органів прокуратури більше немає функції слідства, яка, зокрема, перейшла до Державного бюро розслідувань.

«Незабаром весь масив справ перейде до ДБР. Перші результати дуже обнадійливі. Швидкість передачі в суд вище, ніж була тоді, коли слідство було в прокуратурі», - зазначив Юрій Луценко.

Генеральний прокурор України зауважив, що «взаємодія центрального апарату ДБР і центрального апарату Генпрокуратури є на достатньо високому рівні, але є певні труднощі в регіональних представництвах Державного бюро розслідувань».

Юрій Луценко констатував, що законодавцем було визначено лише 7 територіальних управлінь ДБР, що ускладнює і сповільнює роботу. «Сподіваюсь, що Верховна Рада прийме рішення про створення повноцінної системи підрозділів Державного бюро розслідувань, в кожній області має бути підрозділ. Таку ж позицію підтримує і голова ДБР, відповідні законопроекти давно знаходяться у Верховній Раді», - зазначив Генпрокурор і додав, що 7 існуючих управлінь працюють надзвичайно слабо.

«Гора справ накопичується, а до суду йдуть лише одиниці. Дуже активно працює центральний апарат, але така робота на регіональному рівні свідчить про негайну необхідність щось змінювати», - підкреслив Юрій Луценко.

«Кінцевий результат - єдиний критерій ефективності. Сьогодні кінцевого результату з регіональних підрозділів ДБР немає, і це спільна проблема. Сьогоднішня нарада для того, щоб її вирішити. Ми маємо обговорити, як діяти з наявними інструментами з тим, щоб слідство по всім їхнім справам розвивалось нормально», - констатував Генеральний прокурор України.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 219