Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.04.2019

Юрій Луценко привітав кандидатів на посаду прокурора із завершенням спеціальної підготовки в НАПУ (ФОТО, ВІДЕО)

                 

У п’ятницю, 12 квітня 2019 року, у Національній академії прокуратури України відбулись урочисті заходи з нагоди завершення спеціальної підготовки кандидатів на посаду прокурора.

У заході взяли участь Генеральний прокурор України Юрій Луценко, ректор Національній академії прокуратури України Михайло Лошицький, голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Віталій Грушковський, голова Ради прокурорів України Михайло Місюра, старший радник з питань прокуратури регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в місті Одесі Джонатан Рател, експерт Коледжу судових іннів Пітер Біркетт та інші.

«Я пишаюсь тим, що ми змогли пройти цей складний тернистий, але необхідний для суспільства і системи прокуратури шлях», - наголосив Юрій Луценко та додав, що той шлях, який пройшли кандидати, є одним з найбільших досягнень, бо нарешті двері прокуратури відкриті для бажаючий зайняти посаду у системі.

Генеральний прокурор України нагадав, що рік тому 308 кандидатів, 70% з яких прийшли з-поза системи, розпочали навчання зі спеціальної підготовки на посаду прокурора, та зазначив, що частина з них все-таки відсіялась.

Юрій Луценко подякував викладацькому колективу, керівництву Академії та міжнародним партнерам, які забезпечили організацію навчального процесу.

«Підготовка майбутніх фахівців у будь-якій галузі – це складний і відповідальний процес, адже як навчать людей, так вони і будуть служити суспільству», - зауважив Генеральний прокурор України та відзначив, що протягом року Академія разом з міжнародними партнерами доклали максимум зусиль, щоб були отримані не тільки теоретичні, але і наближені до практичних знання.

«Ви ключова ланка всієї системи законності і справедливості нашої країни, тому хочу вам побажати найголовнішого – подяк від людей за вашу позицію і ваш результат, а також щоб ви самі відчували свою правоту, свою перемогу, щоб ваші сім’ї, ваші діти пишались тим шляхом, який ви обрали, ну і зрештою хочу побажати нам всім спільної перемоги, якої так потребує наша країна», - констатував Юрій Луценко.

 

 

 

 

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2996